Producties

TREMOR

Een film van Annik Leroy

- Majoritaire -

Synopsis
TREMOR krijgt vorm dankzij de stemmen die het bevolken stemmen van dichters en gekken, van een moeder of een kind. Onder de vorm van een bespiegelende gedachte of een spontane vertelling, van een getuigenis of een fictie, wordt er telkens een persoonlijke ervaring met geweld en conflict onder woorden gebracht. De kijker luistert ernaar met de blik gericht op plaatsen die nooit met zekerheid te situeren zijn. Vreemdsoortige geluiden interfereren hiermee en vervormen ze. Een poreuze en onvaste materie maakt zich meester van het beeld.

Productie fiche
Documentaire
90 minutes
Z/W
DCP
Originele versie : Duits-Italiaans-Ijslands-Nederlands
Ondertiteld : Nederlandse ondertitels

Crew
Scenario : Annik Leroy
Regie : Annik Leroy
Beeld D.O.P. : Annik Leroy
Geluidsmonteur : Frédérick Furnelle
Monteur : Julie Morel

Productie
KunstenFestivaldesArts
CBA
VAF
FWB
VGC

Coproductie
Auguste Orts

Prijs
Belgian feature film Tremor – Es is Immer Krieg is the best film at IV Fronteira Festival

Festival (s)
Whitechapel Gallery London, (GB) Saturday, Nov 23 2019 HEAD Geneva, (CH) Thursday, Sep 19 2019 STUK Leuven, (BE) Wednesday, Apr 24 2019 Film Festival Glasgow, (GB) Wednesday, Feb 27 2019 Porto/Post/Doc: Film & Media Festival Porto, (PT) Nov 27–Nov 29 2018 ARKIPEL International Documentary and Experimental Film Festival Jakarta, (ID) Aug 8–Aug 16 2018 CIAP Hasselt, (BE) Wednesday, Jun 6 2018 Independiente Festival Internacional de Cine Lima, (PE) May 31–Jun 5 2018 FRONTEIRA – International Documentary & Experimental Film Festival. Goiânia, (BR) Saturday, Apr 14 2018 courtisane Gent, (BE) Sunday, Apr 1 2018 Film Festival Ann Arbor, (US) Sunday, Mar 25 2018 International Film Festival Rotterdam, (NL) Jan 28–Jan 31 2018 Festival Filmer à tout prix Brussel, (BE) Friday, Dec 1 2017 Pravo Ljudski Film Festival Sarajevo, (HR) Saturday, Nov 11 2017 Underdox Munich, (DE) Saturday, Oct 7 2017 FID Marseille, (FR) Jul 16–Jul 17 2017 Flagey, Kunstenfestivaldesarts Brussel, (BE) Friday, May 26 2017 Flagey, Kunstenfestivaldesarts Brussel, (BE) Thursday, May 25 2017 Flagey, Kunstenfestivaldesarts Brussel, (BE) Tuesday, May 23 2017 Flagey, Kunstenfestivaldesarts Brussel, (BE) Sunday, May 21 2017